ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
25. leden 2001 - Software

Představujeme český redakční systém WebToDate 3.0

Tisková zpráva

Společnost Macron Software, s. r. o., uvedla produkt WebToDate v nové verzi 3.0. Jedná se o redakční systém pro správu dynamických WWW stránek bez znalostí jazyka HTML. WebToDate 3.0 má zcela nové funkce a velmi vstřícnou cenovou politiku. Bude distribuován jak pro operační systém Windows NT, tak pro operační systém Linux, a navíc u verze pro Linux bude nekomerční sféře poskytován zcela zdarma! Pomocí programu WebToDate již v současné době publikuje celá řada předních zpravodajský serverů českého Internetu.

Redakční systém WebToDate je výkonným nástrojem pro všechny, kteří chtějí na Internetu prezentovat na vysoké úrovni stránky své firmy, organizace, školy, města, okresu apod. WebToDate umožňuje profesionálně vydávat vlastní noviny, časopisy či provozovat typické zpravodajské servery s využitím širokého spektra možností, které Internet v současné době nabízí. Tento systém umožňuje komfortním a jednoduchým způsobem dynamicky publikovat na webu, a to dokonce bez jakýchkoli znalostí jazyka HTML! Obsluha systému je velmi jednoduchá a jediným nástrojem pro vytváření a údržbu stránek je běžný internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 4.0 a vyšší. Prostřednictvím soustavy přístupových hesel, která uživatele rozdělují do několika skupin (redaktor, šéfredaktor a správce), může na tvorbě webu pracovat v systému WebToDate více osob současně.

Co je nového ve verzi 3.0?

Nová verze se vyznačuje především propracovaným editorem WYSIWYG, režimem rychlé editace (Quick Edit), podporou formátů WAP a XML, možností úprav cizojazyčných dokumentů a integrovaným multimediálním modulem.

Díky editoru WYSIWYG, který umožňuje snadnou nadstandardní úpravu grafické podoby, je nyní možné obrázky a ostatní multimediální prvky (videoklipy, zvuky) vkládat do stránek pouhým přetažením do okna editoru.

Režim Quick Edit je užitečným nástrojem pro rychlou úpravu obsahu článků přímo z webových stránek. Stačí přejet kurzorem přes zvolenou stránku a všechny části související s články, styly a šablonami jsou viditelně prosvíceny. Po klepnutí na příslušnou položku se automaticky otevře editovací okno WebToDate!

Cizojazyčná podpora systému umožňuje vložit tentýž dokument v různých jazykových mutacích a zajistí, aby si návštěvníci vašich stránek mohli z používaných jazyků vybrat podle vlastní potřeby a snadno pracovat s lokalizovanými informacemi. Celý produkt je navíc k dispozici s uživatelským rozhraním v české i anglické verzi.

Zveřejněné informace prostřednictvím systému WebToDate je nyní možno stejně snadno prezentovat uživatelům mobilních telefonů s technologií WAP. U vybraného článek stačí označit, že má být publikován i prostřednictvím WAP, a vše je hotovo.

Vestavěná podpora je univerzální a není omezena pouze na web či WAP. Lze ji použít pro jakýkoliv podobný jazyk tak, aby uživatelé byli schopni držet krok s vývojem nových technologií.

Přídavné moduly

K systému WebToDate je v současné době k dispozici přes deset různých modulů, které mohou významným způsobem rozšířit možnosti dynamického publikování. Na stránky je pak možné umístit například diskusní skupiny, hlasování, návštěvní knihu a dostupný je i reklamní modul pro správu internetové reklamy.

Systém WebToDate je úspěšně nasazen na řadě serverů českého Internetu. Mezi nejvýznamnější patří: www.ihned.cz, www.istrategie.cz, www.dane.cz, www.mam.cz, www.uvdt.cz, www.datasys.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama