ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
15. leden 2001 - Software

Jaký bude MS Internet Explorer 6.0?

Internet Explorer 6.0, nejnovější verze populárního internetového browseru firmy Microsoft, byl oficiálně uvolněn k betatestům. Preview tohoto prohlížeče se již dostala do rukou také betatesterům testujícím příští verzi operačního systému Windows vyvíjenou pod kódovým označením Whistler. První veřejně přístupná betaverze šestého Internet Exploreru by, podle zdrojů blízkých Microsoftu, měla být uvolněna současně s druhou betaverzí Whistleru, jež je očekávána v průběhu února tohoto roku.

Původně se vyskytovala tvrzení, že Internet Explorer 6.0 bude pouze součástí Windows Whistler a nebude jej možné získat jako samostatný produkt, nicméně podle posledních informací bude, stejně jako všechny předchozí verze, možné IE 6.0 (včetně betaverzí) získat například stažením z Internetu nebo na CD a nainstalovat na jakýkoli operační systém Windows.

Z novinek můžeme očekávat několik vylepšení v uživatelském rozhraní a lepší dodržování webových standardů podle norem W3C (World Wide Web Consortium). Připravovány jsou i další rozšíření v podobě nových panelů jako je například Media Bar přes který bude jednodušší přístup k multimediálnímu přehrávači Windows Media Player a zjednoduší práci se složkou "My Pictures" do níž jsou ukládány obrázky. Z technického hlediska lze očekávat integraci nových funkcí pro dynamické HTML (doufejme, že půjde o normované funkce a ne jen další rozšíření, kterým bude rozumět pouze Explorer...), lepší podporu kaskádových stylů (CSS1) a Document Object Model (DOM Level 1). Podle dalších zpráv se uživatelé mohou v první řadě těšit na rychlejší zobrazování stránek, což je asi to nejdůležitější, neboť konkurence v podobě browseru Opera je v tomto směru daleko vpředu.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama