ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
11. prosinec 2000 - Software

Microsoft odstraní z Office 10 dvě novinky

O tom, že Microsoft připravuje novou verzi svého kancelářského balíku jsme již na našich stránkách psali. V tuto chvíli probíhají betatesty, jejichž výsledkem je poměrně zajímavé rozhodnutí: ve finální verzi nebudou integrovány dvě novinky. K tomuto verdiktu se Microsoft oficiálně rozhodl na základě odezvy uživatelů, kteří testovali druhou betaverzi Office 10. Konkrétně se jedná o Office Designer a Local Web Storage System. Ve zdůvodnění se uvádí, že tyto dvě novinky nedosahovaly dostatečné stability a kvality na to, aby mohly být zahrnuty do kancelářského balíku.

Ačkoli se očekávalo, že zmíněné novinky budou klíčové v posunu ke strategii .NET, bude údajně stále hlavní myšlenkou nového Office orientace na Internet. Office 10 tedy nebude prvním schůdkem k .NET produktům, nicméně i tak zůstane jedním ze základních kamenů nastupujícího trendu.

Předpokládá se, že nová verze kancelářského balíku bude dostupná od poloviny příštího roku a bude fungovat na Windows 98/98 SE, Windows Millennium Edition, NT 4.0, a Windows 2000, starší operační systémy nebudou podle Microsoftu podporovány. Následující verze, která se plně ponese v duchu strategie .NET a je zatím interně označována jako NetDocs, je pak očekávána kolem roku 2003.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama