ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
6. prosinec 2000 - Software

Adobe Photoshop 6.0 boduje

Tisková zpráva

Společnost Adobe Systems oznamuje, že po měsíci od svého uvedení na trh získal Adobe® Photoshop® 6.0 nadšené recenze a pozitivní odezvu zákazníků i tisku. Photoshop 6.0, nejnovější verze vlajkového produktu Adobe, je podstatným upgradem celosvětově vedoucího profesionálního software pro úpravu elektronických obrazů. Přináší výkonné nové funkce, včetně vylepšeného webového workflow, vektorových funkcí a efektivnějšího uživatelského rozhraní, které se rychle stávají pro uživatele nepostradatelnými, a které již získaly produktu oborová ocenění.

Na Seyboldu San Francisco 2000, největší obchodní výstavě pro trhy webového a tiskového publikování, získal Photoshop 6.0 ocenění "Hot Pick" Seyboldu, vyzdvihující nové produkty, technologie a služby, které jsou obzvlášť významné pro profesionální publikování a odrážejí budoucí směry oboru. Na výstavě Seybold také Creative Mac, online časopis pro grafiky, ocenil Photoshop 6.0 jako "Best of Show" mezi 350 produkty dalších vystavovatelů.

Zákazníci Photoshopu souhlasí s názorem odborného tisku, který zhodnotil produkt desítkami pozitivních recenzí. Webovým grafikům pomáhá kombinace nových vektorových kreslicích nástrojů a účinných stylů rolloverů pracovat rychleji bez nutnosti používat další produkty pro úpravy obrazů a webové grafiky.

"Photoshop 6.0, a zejména jeho integrovaná součást ImageReady, pro mne byly opravdovým požehnáním, protože nahradily tři jiné nesourodé nástroje: Fireworks, Graphic Converter a JPEG Convert, které dříve tvořily podstatnou součást mého pracovního postupu. Oceňuji způsob, jakým Photoshop 6.0 a ImageReady spolupracují - je to nástroj snů pro webové vývojáře," říká Pascal, vývojář webových stránek u Sapient Corporation, firmy zaměřené na webový design ze San Francisca.

Další populární vylepšení ve Photoshopu 6.0 - výkonný nový textový modul a efektivnější uživatelské rozhraní - nabízejí obrovské zvýšení produktivity všem uživatelům, bez ohledu na to, zda vytvářejí obsah pro Web nebo pro tisk. "Photoshop 6.0 je senzační!" zvolal Fred Kahl z Funny Garbage, návrhářské a produkční firmy v New Yorku. "Vylepšená správa vrstev a textové nástroje jsou obrovským plus, stejně jako schopnost zapnout a vypnout sady vrstev. Tohle je Photoshop, na který jsme čekali."

Cena a dostupnost

Adobe Photoshop 6.0 pro Macintosh a Windows® je dostupný za odhadovanou koncovou cenu 34 000 Kč. Adobe Photoshop 6.0 CE je dostupný za stejnou cenu - uživatelé získávají aplikaci s anglickým interfacem , ale s podporou středoevropských jazyků.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama