ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
30. listopad 2000 - Software

Microsoft oznamuje nový FrontPage

Microsoft v úterý představil druhou betaverzi svého nástroje pro vytváření internetových stránek FrontPage, který je zatím vyvíjen pod názvem FrontPage 10. Mezi hlavní trendy patří vylepšení podpory týmové spolupráce, jednoduché vytváření nových webů a mnoho dalších novinek, jejichž ústředním motivem je zjednodušení práce s touto aplikací. Můžete se těšit například na nové nástroje pro práci s obsahem i grafikou zjednodušující import a zobrazování fotografií a dalších informací, jakož i inovované analýzy, které umožní uživateli kontrolovat a spravovat komplet webových stránek.

Obchodní ředitel Joe Krawczak u této příležitosti řekl: "FrontPage 10 je ideální nástroj pro všechny, kteří to myslí se svými webovými stránkami vážně. FrontPage 10 byl vyvinut na základě zpětné odezvy zákazníků z nichž většina používá tento program k vytváření a správě svého webu již několik let. S novými nástroji pro práci s grafikou, obsahem, pro správu webu a spolupráci v týmu nabízíme zákazníkům sílu, jednoduché používání a dokonalé možnosti, které chtějí."

FrontPage 10 obsahuje novou volbu Photo Gallery, která umožňuje zobrazování digitálních fotografií na Internetu působivým a profesionálním způsobem. Je také možné automaticky přidávat obsah z MSN, MSNBC, Expedia a bCentral bez nutnosti používat jakékoli ruční vkládání kódu. Nový způsob správy a kontroly obsahuje například výstup Usage Analysis ze kterého můžete vyčíst jak jsou stránky navštěvované, sestavovat žebříček deseti nejnavštěvovanějších stránek s automatickým provázáním na tyto stránky, což ulehčí návštěvníkům orientaci na vašem webu.

Do prodeje se FrontPage 10 dostane společně s Office 10 a SharePointem někdy v polovině příštího roku.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama