ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
30. říjen 2000 - Software

Seznam Lištička 2.0 je tu pro vás

Tisková zpráva

Společnost Seznam.cz, a. s., zprovoznila novou verzi produktu Seznam Lištička. Softwarové rozšíření možností prohlížeče Microsoft Internet Explorer ve verzích 4.0 a vyšších pro platformu Windows, které bylo uvedeno v srpnu letošního roku, dosud zaznamenalo velký zájem uživatelů. Pouze za poslední čtyři dny bylo na stránku s Lištičkou zaznamenáno 14 576 přístupů. Uživatelé Lištičky v. 2.0 budou mít možnost graficky upravit vzhled lišty svého vyhledávače tím, že si na její pozadí umístí obrázek podle vlastního výběru. Seznam navíc nabízí v rámci Lištičky v. 2.0 základní kolekci 60 obrázků zdarma.

Nová vylepšená verze produktu Seznam Lištička je dostupná na webové adrese http://software.seznam.cz/listicka/, na které naleznete rovněž názornou ilustraci, jak vypadá okno Internet Exploreru po nainstalování tohoto rozšíření, a to včetně příkladů změněného grafického pozadí. Pro uživatele je nepochybně významný i fakt, že si tento produkt mohou stáhnout z Internetu zcela zdarma. Potřebují pouze počítač s operačním systémem MS Windows 95/98/NT/2000, nainstalovaným Internet Explorerem nejméně ve verzi 4.0, a konečně 0,6 MB prostoru na pevném disku. Kolekce doplňkových pozadí v samorozbalovacím archivu (.exe) má velikost 1 MB.

"Podle předpokladů se Lištička stala pro uživatele opravdovým přínosem, práce s Internetem je pro ně nyní příjemnější a rychlejší," říká Ivo Lukačovič, zakladatel a majoritní vlastník společnosti Seznam. "Popularita Lištičky mezi uživateli stoupá, o čemž svědčí i rostoucí počet ohlasů. Proto jsme tento produkt ještě vylepšili tak, aby si Lištičku mohl každý upravit podle svých představ."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama