ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
20. říjen 2000 - Software

TurboLinux uvádí další generaci TurboCluster Serveru 6.0

Tisková zpráva

TurboLinux, Inc., společnost dodávající výkonný Linux, uvádí na trh novou verzi klastrového produktu TurboLinux Cluster Server 6.

Nový Cluster Server 6 obsahuje výrazně vylepšenou klastrovou technologii, která splňuje náročné požadavky zákazníků na stabilitu a dostupnost Internetových služeb. Cluster Server 6 je nově sestaven jako samostatná aplikace, což umožňuje jednoduchou instalaci na systém TurboLinux Server nebo RedHat. TurboLinux přesto stále nabízí možnost klastrování většiny heterogenních systémů jako jsou OS Linux, Unix, Solaris a Microsoft Windows NT/2000.

Cluster Server 6 od TurboLinuxu nabízí zákazníkům jedno z nejdostupnějších a při tom robustních klastrových řešení pro webové služby na trhu. Nová aplikace demonstruje závazek zákazníkům přinášet technologické inovace společně s vysokou dostupností a rozšiřitelností.

TurboLinux Cluster Server 6 je už nyní úspěšně nasazen po celém světě, včetně nového internetového obchodu Birkenstock, světové překladatelské služby Worldlingo.com a jako klastrová infrastruktura největšího ISP v Mediterannean - Planitis.Net.

TurboLinux v nové verzi obsahuje více jak 20 nových funkcí, které výrazně rozšiřují možnosti TurboCluster Serveru 4.0, který byl v minulosti oceněn vydavateli Linux Journalu jako "Nejlepší webové řešení" a "Nejlepší produkt pro náročné zákazníky" na prestižní konferenci IT 2000 Sydney.

TurboLinux vyvinul kompletně nové webové administrativní rozhraní nazvané Cluster Management Console (CMC) pro jednoduchou správu, které umožňuje správcům sledovat aktuální stav celého klastru v grafickém provedení včetně zatížení jednotlivých nodů. TurboCluster Server 6 nyní podporuje webové farmy až do počtu 250 klastrů s neomezeným množství nodů.

Více informací o produktu TurboLinux Cluster Server 6 se dozvíte na http://www.turbolinux.cz/produkty/tlc/.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama