ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
23. leden 2002 - Internet

Mobilmag.cz - server o mobilní komunikaci

Tisková zpráva

Nakladatelství Trade & Leisure Publications (TLP) spustilo začátkem prosince nový on-line magazín o mobilních komunikacích Mobilmag. Nový magazín se věnuje především mobilním telefonům a jejich příslušenství.

Na adrese www.mobilmag.cz uživatelé naleznou nejnovější informace o novinkách mobilní komunikace, komplexní přehled cen, rozsahu a popisu služeb, které v ČR poskytují operátoři mobilní komunikace GSM. Stranou zájmu Mobilmagu nezůstává aktuální dění ve světě komunikací, Internetu a e-bussinesu a bude přinášet aktuální informace o trendech, nejnovějších produktech - noteboocích, PDA, mobilních či bezdrátových telefonech, včetně jejich podrobného popisu a praktického testu.

"Uživatele nejvíce zajímají prakticky využitelné, kvalitní a aktuální informace, které jim pomohou s výběrem nového přístroje. A to je také náš cíl: dostatkem kvalitních informací kvalifikovaně pomoci s rozhodováním," říká o rozjezdu Mobilmagu jeho šéfredaktor Petr Sedlák a dodává: "Problémy a otázky, na které naši čtenáři nenajdou odpověď na stránkách Mobilmagu, v krátké době rozeberou v naší poradně redakční odborní spolupracovníci".

Spektrum služeb doplňuje rozsáhlá a aktualizovaná databáze fotek, cen, dat a parametrů mobilních přístrojů dostupných na trhu v České republice. Optimální tarif a výběr vhodného operátora pak usnadní kalkulačka pro výpočet nejvýhodnějšího tarifu. Další funkce serveru pomůže s výběrem cenově nejvýhodnějšího obchodu - elektronického nebo kamenného, či odkáže na bazar s použitými přístroji.

"Věříme, že si Mobilmag získá jak u laické tak odborné veřejnosti svou oblibu a díky své interaktivnosti a kvalitnímu obsahu se stane vítaným rádcem a pomocníkem při orientaci ve světě mobilních komunikací," říká o nejnovějším projektu T&LP projektová manažerka Eva Hannichová.

TLP (Trade&Leisure Publications) je předním vydavatelem časopisů o spotřební elektronice v České republice a vydává časopisy Stereo&Video, Mobil a Internet.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama