ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. říjen 2001 - Internet

Dobíjení Go kupónu za 28 vteřin přes Internet - podrobný popis

Jestliže používáte mobilní telefon Eurotel Go, můžete k dobíjení kreditu použít několik způsobů jako například nejzdlouhavější Go linku *88 nebo výrazně rychlejší volbu požadavkem ve formátu *102*číslo_Go_kupónu#. Eurotel nabízí i dobíjení kreditu přes Internet, které jsme podrobili krátkému testu.

DobíjeníVše začíná na adrese www.mobilgo.cz, kde vás přivítá "typicky eurotelácky" reklamně vyhlížející stránka. Chcete-li dobít kredit, musíte nejprve najít celkem nenápadný odkaz dobíjení.


Dobíjení Go kuponemMáte-li již zakoupený Go kupón, zvolíte na následující stránce v sekci Go kuponem volbu Internet. Tím se otevře samostatné okno prohlížeče. Nemusíte se obávat o bezpečnost přenášených informací, neboť veškerá komunikace probíhá přes zabezpečený protokol HTTPS.

Zadání telefonního číslaNa stránce je velice podrobný návod, který vám doslova krok po kroku vysvětlí celý proces dobíjení. Ovládání je skutečně jednoduché - do prvních dvou políček zadáte pomocí roletkového menu a textového okénka své telefonní číslo (dvakrát se zadává pro případ, že byste se při zadání spletli).

Výše kupónuV dalším roletkovém menu zvolíte jakou hodnotu má kupón, kterým chcete dobíjet (nemá smysl zkoušet nastavovat vyšší hodnotu, neboť operátor podle čísla pochopitelně pozná výši částky, kterou má nabít).

Zaslání informacíV následující roletce si vyberete, zda chcete zaslat informace prostřednictvím krátké textové zprávy.

Zalsání informací o dobitíUžitečná je možnost nechat si zaslat informace o úspěšnosti dobití na jiné telefonní číslo, lze zadat v menu Zaslat informace také na tel.:. To využijete například tehdy, dobíjíte-li kupón někomu jinému a chcete mít kontrolu nad tím, zda transakce proběhla úspěšně.

Číslo Go kupónuZadáte čtrnáctimístné číslo Go kupónu.

DobíjeníA nakonec stisknete tlačítko Go.

Na následující stránce si prověříte správné zadání telefonního čísla a pokračujete stiskem tlačítka Kontrola telefonních čísel.

Uplatnění kuponuKontrola trvá necelých 15 vteřin a po jejím skončení jste informováni o tom, zda jsou zadaná telefonní čísla platná. V případě kladného výsledku můžete uplatnit kupón k nabíjení. To provedete stiskem tlačítka Uplatnit kupón.

V tomto okamžiku je kupón předán k nabití. V případě, že vše proběhne v pořádku, obdrží příjemce kreditu SMS zprávu informující o nabití Go karty. Při našem testu uplynulo od odeslání požadavku až do nabití karty 28 vteřin. Jakou máte zkušenost s tímto způsobem dobíjení vy? Napište nám na adresu redakce@1pcrevue.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama