ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
13. červenec 2001 - Internet

Klienti chválí Mytrix - monitoring Internetu, ten připravuje katalog a žebříčky webserverů

Tisková zpráva

"Je to skvělý systém, na něco takového jsem vždy čekal," zhodnotil první týdny práce se systémem Mytrix - monitoring Internetu "Džej-dý", šéfredaktor webserveru Games provozovaného celosvětovým poskytovatelem připojení k Internetu, World Online / Tiscali. Podle Karla Jaruška, manažera marketingu vydavatelství Softwarové noviny, je základní výhodou Mytrixu široké spektrum statistik, které je možné z něj získat. "Myslím, že srdce každého marketéra musí poskočit, když zjistí, co vše je možné sledovat," uvedl Jarušek. Webmaster serveru NHL.cz Pavel Šmerda považuje Mytrix za nejkomplexnější hodnocení návštěvnosti webu v ČR. "Statistiky jsou pro provozovatele webserverů velmi zajímavé a Mytrix je jedinečná možnost, jak si vše prohlédnout a zhodnotit, co je třeba zlepšit - které stránky jsou nejnavštěvovanější, kudy návštěvníci web procházejí, v kolik hodin, kolik na něm tráví času atd.," konstatoval Šmerda. Šéfredaktorovi webu Radia.cz Radku Dreslerovi se podle jeho slov líbí funkce Jádro návštěvníků, Trasy po webu, Výstupní stránky a řada dalších. "Skvělá služba. Zatím jsem si zaregistroval free verzi, ale pokud to vydrží, stoprocentně přejdu na placenou verzi," prohlásil profesionální tvůrce internetových prezentací Dan Friml a doplnil: "Mytrix je jeden z mála produktů na Internetu vůbec, který svým designem lahodí oku a uživatelé se nemusí se stydět jej implementovat do svých stránek - což je velice důležité!".

Česká verze systému Mytrix - monitoring Internetu odstartovala 18. června 2001 na adrese http://www.mytrix.cz. Jedná se o unikátní službu pro sběr a analýzu údajů monitorujících uživatelské chování návštěvníků Internetu, která umožňuje vyhodnocovat více než 600 různých statistik sledujících trendy u 52 parametrů internetové návštěvnosti.

Během prvních tří týdnů provozu se do systému zaregistrovalo více než 700 webserverů, mj. iDNES, Mobil, Neviditelný pes, Autohandl / ANNONCE, ePravo, Fazole, Interval, Shop.cz a další. Po dosažení tisíce klientů, tzn. v nejbližších dnech, se součástí systému stane katalog účastnických webserverů a oborové žebříčky sestavované podle návštěvnosti.

Společnost Mytrix, s.r.o, je členem Americké obchodní komory v ČR a Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama