ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
16. únor 2001 - Internet

Internetový projekt CETinfo.com

Tisková zpráva

Projekt CETinfo.com vstoupil na scénu Internetu a zařazuje se tak po bok několika dalších projektů internetového inkubátoru E-konom časopisu Ekonom. S uvedením projektu na veřejnost je spojen i vznik právních subjektů NETERNITY CZECH, s. r. o., zastřešující www.CETinfo.com a NETERNITY SYSTEMS, s. r. o., zajišťující provoz po technické stránce.

Po časově náročném vývoji se projekt www.CETinfo.com dostal do fáze, kdy je připraven aktivně se začlenit do obchodních aktivit na Internetu a stát se důležitým místem pro ty, kdo mají zájem o zahraniční obchod, export či import. Již v testovacím období před samotným uvedením měly firmy možnost předregistrování se a v současné době již probíhá bezplatná registrace firem - budoucích klientů www.CETinfo.com.

V současné době může návštěvník www.CETinfo.com využít On-line magazínu se zajímavostmi nejen z oblasti zahraničního obchodu, dále Teritoriální informace s širokým spektrem informací o daném regionu, Databázi nabídek, poptávek a výběrových řízení určenou pro sjednávání kontraktů mezi jednotlivými podnikatelskými subjekty, a v neposlední řadě i služeb Diskusního fóra a Chatu, které jsou již standardní součástí internetových portálů.

Tým CETinfo.com se musel vypořádat i s formální stránkou věci, spojenou s existencí právního subjektu zastřešujícího tento projekt. To dalo podnět ke vzniku společnosti NETERNITY CZECH, s. r. o., která se stane majoritním provozovatelem www.CETinfo.com.

Tým CETinfo.com také vsadil na vytvoření 100% vlastního systému pro administraci www.CETinfo.com, včetně autorského řešení redakčního systému (NETERNITY Magazine2001). Díky tomuto aspektu spojeného s prací týmu stylem tzv. teleworkingu a zapojením systému TRM (Team Relationship Management), se podařilo minimalizovat prvotní náklady nutné k realizaci a uvedení projektu, jak poznamenal Eduard Hlava, odpovědný za technický vývoj www.CETinfo.com. Všechny systémy použité na www.CETinfo.com , ať se jedná o zmíněný redakční systém, diskusní fórum, databázi firem či nabídek a poptávek bude nadále technicky zajišťovat další nově vznikající společnost NETERNITY SYSTEMS, s. r. o.

Se spuštěním portálu je spojeno i množství úkolů zejména marketingové povahy, které jsou odlišného druhu než úkoly řešené před spuštěním. Proto se tým neustále rozrůstá o nové členy, jejichž počet není k dnešnímu dni zcela určitě konečný.

"V těchto dnech je již www.CETinfo.com zpřístupněno ve své plně funkční verzi a záleží pouze na odborné veřejnosti, kdy jej navštíví a bude tak mít možnost si vše vyzkoušet na vlastní kůži," dodal za marketingovou sekci CETinfo.com Petr Holeček.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama