ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
20. listopad 2000 - Internet

MSN.ATLAS.CZ přichází s rozšířením MujObchod 2.0

Tisková zpráva

Aplikace MujObchod verze 2.0 je v současnosti nejpoužívanější e-commerce produkt na českém Internetu, který umožňuje založení a provozování elektronického obchodu. Novou nabídkou je možnost vytvoření obchodu obsahujícího neomezené množství položek zboží v katalogu a zároveň obchod vést na vlastní doméně.

Aplikace MujObchod verze 2.0 je k dispozici na adrese http://mujobchod.atlas.cz. Zde je možno si zřídit a provozovat zcela bez nákladů a programátorských znalostí vlastní elektronický obchod. Za deset měsíců provozu této služby bylo zaregistrováno přes tři a půl tisíce obchodů, z čehož více než 1800 je otevřených a plně funkčních. Nově je nabídnuta placená verze služby, která rozšiřuje možnosti používání služby MujObchod.

Tato placená verze je určena pro větší firmy a podniky, které chtějí provozovat systém MujObchod na své doméně a s neomezeným počtem položek. Cena za placenou verzi služby je 490,- Kč měsíčně včetně hostingu a nonstop podpory.

Michal Švalb, Product Manager společnosti ATLAS.CZ, dodává: "Jsme rádi, že se systém MujObchod stal nejpopulárnější e-commerce aplikací v ČR a usilovně pracujeme na jejím dalším vývoji a integraci do mnoha účetních a ekonomických systémů. MujObchod se tak stane alternativou drahých zahraničních řešení jak cenou, tak i jednoduchostí obsluhy."

Komentář: Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že MujObchod Atlasu patří ke skutečně špičkovým produktům v tomto oboru. Za nulovou cenu si zde můžete vytvořit vlastní internetovou prodejnu se všemi náležitostmi včetně statistik, zasílání vystavených objednávek elektronickou poštou nebo fulltextového vyhledávání v katalogu zboží. Jediné omezení spočívá v počtu maximálního počtu nabízených položek, kterých můžete mít až tři stovky, což ve většině případů plně postačuje. Obzvláště velkou pochvalu si zaslouží klientská aplikace, kterou si nainstalujete na svůj počítač, nastavíte všechny parametry a po připojení k Internetu během několika mála minut jsou tyto parametry nahrány a aplikovány přímo na server. Práce s klientskou aplikací je velice jednoduchá a svůj internetový obchod s ní zvládne provozovat a administrovat i uživatel, který s podobnými službami nemá absolutně žádné zkušenosti.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama