ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
20. říjen 2000 - Hardware

Intel zlevňuje

Razantní snížení cen procesorů AMD přineslo celkem očekávanou odezvu ze strany konkurenčního Intelu, který samozřejmě reaguje zlevněním. Od pondělí tak budou procesory Pentium III až více než 200 dolarů lacinější. Nejslabší produkt na 600 MHz půjde ze 193 na 143 USD, o něco silnější 650 a 667 MHz verze zlevní ze 193 na 163 USD. Cena nejrychlejšího Pentia III s frekvencí 1 GHz by podle německého PC Weltu měla klesnout ze 669 USD na 465 USD, tedy o třicet procent. Tiskový mluvčí Intelu ale tvrdí, že gigahertzové Pentium bude nadále stát 669 USD. Na otázku, kde tedy vzal PC Welt svá čísla odpověděl "Bude lepší, když se zeptáte jich." Ze stejného zdroje pochází i informace o slevě 700 MHz Celeronu ze 138 na 88 USD, ovšem ani ta není v oficiální zprávě Intelu zmíněna.

Je jisté, že ceny v tomto segmentu trhu budou i nadále klesat, protože se pomalu ale jistě připravuje půda pro novou vlajkovou loď Pentium 4, které by se mělo objevit zhruba za měsíc. Pokud tedy uvažujete o Pentiu III, bude možná lepší ještě nějaký ten pátek počkat.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama