ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. říjen 2000 - Hardware

Kdy konečně budou Celerony pro 100 MHz sběrnici?

Podle utajovaného dokumentu pocházejícího z Intelu, který se dostal k některým novinářům, se Intel konečně chystá udělat rázný krok z devadesátých let do roku 2001. Dlouho udržovaná sběrnice tikající rychlostí 66 MHz by totiž měla v prvním čtvrtletí příštího roku odejít do věčných lovišť, protože se začnou vyrábět Celerony na 100 MHz FSB. První bude Celeron 800 MHz, který bude mít multiplikátor nastavený na hodnotu 8x. Rychlost sběrnice je velice důležitým elementem ovlivňujícím celkový výkon procesoru, takže bylo skutečně na čase přejít o třídu výše, kde již nějaký ten pátek pobývají procesory AMD.

Připravuje se také uvedení inovovaného čipsetu i810E2, který by měl podporovat jak Pentia, tak Celerony. Zajímavé je, že Intel neuvedl, zda se bude jednat o podporu Pentia III nebo Pentia 4, či případně obou zmíněných. Každopádně se zatím ví, že i810E2 bude disponovat diskovým rozhraním ATA 100, čtyřmi USB porty, šestikanálovým zvukem a integrovanou podporou LAN.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama