ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
25. leden 2002 - Aktuality

Nové knížky z Computer Pressu (Bulletin č. 32)

Celých jedenáct nových titulů čítá aktuální nabídka literatury brněnského vydavatelství Computer Press. Všechny knížky si můžete objednat v internetovém obchodním domě Vltava.cz.

Jezdíme v zimě

Tomáš Žurek, stran 606, stran 120, cena 119 Kč, 171 Sk, ISBN 80-7226-548-2, edice Rady a tipy pro řidiče, kód KA0032,

Kniha pro začínající i pokročilé řidiče, kteří chtějí na zimu připravit nejen své vozidlo, ale i sami sebe. Vedle podrobného a praktického návodu pro bezpečné zvládnutí vozidla v zimním provozu naleznete v publikaci i rady, jak vaše auto nejlépe připravíte na zimní provoz. Dozvíte se také, jak máte zkontrolovat a ošetřit vozidlo po zimě, aby vám vydrželo co nejdéle bez koroze a v dobrém technickém stavu.

Jak pečovat o automobil a udržet jeho hodnotu

Mischa Berghoff, stran 124, cena 127 Kč, 183 Sk, ISBN 80-7226-552-0, edice Rady a tipy pro řidiče, kód KA0017

Kniha je určena pro všechny majitele osobních vozidel, kterým záleží na vzhledu jejich automobilu, chtějí snížit jeho provozní náklady nebo chtějí své vozidlo prodat za nejvyšší možnou cenu. Obsahuje rady a tipy, jak ošetřit auto (nejen) po zimě, návody na mytí, čištění a odstraňování skvrn, tipy pro opravy a renovaci zvětralého laku, přehled autokosmetiky na českém trhu a odkazy na užitečné stránky na Internetu.

Auto-HiFi

Ivo Pajorek, stran 116, cena 139 Kč, 199 Sk, ISBN 80-7226-564-4, edice Rady a tipy pro řidiče, kód KA0027 Jediná kniha na trhu, věnující se oblasti audiotechniky a hifi systémů v osobních automobilech, určená pro běžné řidiče i majitele tuningově upravených vozidel. Nevíte, jaký systém si máte vybrat, v čem se rádia, reproduktory, CD měniče a přehrávače od sebe odlišují, co je z mnoha udávaných parametrů důležité pro kvalitní poslech, jak vše zapojit a nainstalovat, jak odhlučnit auto a zlepšit vnitřní akustiku, případně jak odstranit elektromagnetické rušení nebo různé závady rádia, CD přehrávačů či reproduktorů? To vše se dozvíte z naší knihy.

Vytváříme hudební CD a MP3

Vladimír Němec, stran 144, cena 199 Kč, 287 Sk, ISBN 80-7226-557-1, edice Hardware, kód K0452 Chcete vypalovat nebo kopírovat CD? Máte rádi hudbu a chcete si vytvářet CD podle svých představ? Chcete mít své oblíbené skladby na jednom místě ve formátu MP3? V této knize se nejen dozvíte, jak na to, ale na doprovodném CD naleznete potřebné prográmky, se kterými můžete vypalovat CD, upravovat skladby, nebo je převádět do MP3.

Jak si zachovat zdraví u počítače

Petra Zemanová, Zuzana Ručková a kolektiv, stran 128, cena 137 Kč, 197 Sk, ISBN 80-7226-546-6, edice Kancelář, kód K0621

Sedíte celé dny za počítačem? Máte ztuhlé tělo, bolí vás hlava, jste psychicky přetažení a horší se vám zrak? Pokud ještě ne, v knize naleznete návody, jak tomu všemu předcházet. Pokud již ano, kniha myslí i na postupnou nápravu zpět ke zdraví. Knihu plnou cvičení pro vás napsali praktičtí rehabilitační odborníci, oční lékař a psycholožky.

Programujeme v Microsoft Visual C++

David J. Kruglinski, George Shepherd a Scot Wingo, stran 1 046, cena 975 Kč, 1 404 Sk, ISBN 80-7226-362-5, edice Programování, kód K0416,

Aktualizované vydání legendární knihy Davida J. Kruglinskiho, etablované jako standardní studijní materiál v oboru. Vysvětluje programování ovládacích prvků v ATL, nová zdokonalení programování databází a COM a programování pro Internet. Navazuje na znalosti základů Visual C++ a končí u značně pokročilých témat jako multithreading, DIB, ODBC a DLL. CD obsahuje příklady, vzorové aplikace a cvičnou verzi Microsoft Visual C++ 6.0

Počítačové sítě pro začínající správce

Jaroslav Horák, Milan Keršláger, stran 180, cena 197 Kč, 284 Sk, ISBN 80-7226-566-0, edice Komunikace & sítě, kód K0556

Převážnou část knihy tvoří kapitoly věnované konfiguraci a správě jednotlivých typů sítí podle použitého operačního systému (malá síť s Windows 98 nebo 2000, síť s Windows 2000 Serverem, síť Novell NetWare, sítě Linux). Příslušné části představí "filozofii" každé z nich a názorně předvedou všechny základní činnosti správce od zapnutí a vypnutí serveru, instalace klienta, přes účty uživatelů, souborový systém, nastavení přístupu a práv k adresářům a souborům, problematiku tisku v síti až po zálohování a archivaci dat i důležitá specifika jednotlivých síťových systémů.

Přecházíme z jednoduchého na podvojné účetnictví

Jaroslav Sedláček, stran 96, cena 97 Kč, 139 Sk, ISBN 80-7226-574-1, edice Daně a účetnictví, kód KE0066,

Chystáte se změnit své účetnictví z jednoduchého na podvojné? Potřebujete celý proces zvládnout rychle a bez chyby? Kniha Přecházíme z jednoduchého na podvojné účetnictví vám ukáže, jak změnu krok za krokem realizovat. Projde s vámi přehledně a názorně všech 10 základních fází, které musíte při přechodu z jednoduchého na podvojné účetnictví absolvovat. Nemusíte mít ani ekonomické vzdělání, abyste látku pochopili a následně i prakticky provedli. Ušetříme tak váš čas!

Vaše bezpečnost a anonymita na Internetu

Marek Střihavka, stran 96, cena 99 Kč, 143 Sk, ISBN 80-7226-586-5, edice Svět na Internetu, kód K0603,

Praktická příručka určená pro všechny začínající i pokročilé uživatele Internetu, kteří si přejí zůstat při komunikaci na Internetu anonymní a chtějí ochránit svůj počítač před zákeřnými viry, hromadnými maily a nechtěnou reklamou. Kniha vám také poradí, jak šifrovat vaše důležitá data,kde získat zdarma antivirové programy, jak si vybrat bezpečný freemail a jak nakupovat na Internetu bez rizika zneužití vašich osobních údajů nebo dokonce vaší platební karty.

Linux SuSE 7.3 CZ, CD a Instalační příručka

stran 40, cena 119 Kč, 171 Sk, ISBN 80-7226-581-4, edice Operační systémy, kód K0644,

SuSE Linux bývá označován za uživatelsky nejpřívětivější linuxový systém. Výběrové vydání verze 7.3 CZ je určeno především začínajícím uživatelům, neurazí však ani profesionály, kteří vyžadují spolehlivý, výkonný operační systém a kvalitní aplikace nejrůznějšího zaměření od kancelářského balíku, internetového prohlížeče přes grafické programy až po programovací nástroje, komunikační a databázové produkty, ale také např. hry. Software lze spouštět přímo z CD bez instalace!

Renovace, opravy motocyklů

Jürgen Nöll, stran 176, cena 219 Kč , 315 Sk, ISBN 80-7226-467-2, edice Oldtimer, kód KA0009,

Praktická příručka pro sběratele, opraváře, uživatele a další příznivce historických i současných motocyklů. Kniha seznamuje s moderními i klasickými metodami renovace, které jsou vhodné jak pro profesionální dílnu, tak i pro renovaci motocyklu v garáži svépomocí. Najdete v ní bohaté ilustrace, názorné postupy, seznam adres klubů sdružujících veteránisty, postup při přihlášení oldtimera do evidence a získání poznávacích značek i fotografie zrenovovaných motocyklů.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama