ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
10. prosinec 2001 - Aktuality

Obnovení vydávání 1. PC Revue.cz

Vážení čtenáři,

jak jste si nepochybně všimli, bylo vydávání našeho zpravodajství opět zastaveno. Důvodem byly problémy s redakčním systémem, který připravuje stránky pro vystavení na serveru. Problémy se bohužel nepodařilo vyřešit zcela beze zbytku, nicméně povedlo se nám zajistit alespoň alternativní způsob přidávání nových článků, takže počínaje tímto týdnem opět obnovujeme provoz. V současné době pracujeme na vlastním redakčním systému, který by měl nabídnout řadu nových funkcí.

Co se náplně serveru týká, připravujeme několik změn. Tou patrně nejpodstatnější bude mírný posun k periodiku magazínového typu, přičemž se nadále počítá s denní aktualizací. Hlavní prioritou tedy nebude "být za každou cenu první", ale přinášení kvalitního čtení pro všechny cílové skupiny čtenářů.

Další změna, se kterou můžete počítat v průběhu prosince bude používání nového názvu 1. PC Revue.cz namísto stávajícího 1. PC Revue!. Důvodem je snadnější zapamatovatelnost webové adresy.

S přechodem na nový redakční systém bude souviset též kompletní změna designu, jež by měl být přehlednější a měl by čtenářům poskytnout vyšší komfort, intuitivnost a vyhledávání informací.

Současně s tím budeme rozšiřovat řady našeho redaktorského týmu. Pokud byste měli zájem stát se externím redaktorem 1. PC Revue.cz, prostudujte si podmínky na http://www.1pcrevue.cz/srv00001.htm a případně nás kontaktujte na adrese redakce@1pcrevue.cz, kde vám rádi sdělíme podrobnější informace.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama