ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
23. říjen 2001 - Aktuality

Sybase nabízí vývojářskou verzi Sybase EA Server 4.0 k bezplatnému stažení

Tisková zpráva

Společnost Sybase, Inc. (NYSE: SY), oznámila, že nabízí vývojářskou verzi produktu Sybase EA Server 4.0, nejnovějšího aplikačního serveru podnikové třídy, ve formě bezplatného downloadu z webu. Jeho dostupnost je časově synchronizována s prvními dodávkami zlepšeného e-byznysového aplikačního serveru.

Vývojářská verze v tomto případě nahrazuje běžné poskytování časově omezených verzí nových produktů. Tato volná verze nemá žádné časové omezení, a tak umožňuje vývojářům vystavět a testovat aplikace Sybase EAServeru bezplatně před upgradem na další verzi EAServeru. Produkt je k dispozici výhradně pro platformy Windows a Solaris. Developer Edition disponuje plnou škálou funkcí, ale je omezena na pět uživatelů přes internetový Inter-ORB Protocol (IIOP) a vyžaduje, aby si zákazníci zakoupili plné licence před nasazením aplikací.

Vývojářská verze, která je dostupná na adrese www.sybase.com/easerverdev, je jednou ze čtyř edicí EAServeru 4.0. Další jsou Small Business Edition, Advanced Edition a Enterprise Edition. Upgrady z jedné edice na druhou jsou téměř bezproblémové. Všechny verze jsou vysoce škálovatelné, robustní aplikační servery pro vývoj, výstavbu a implementaci e-portálových a internetových obchodních řešení. EAServer 4.0 poskytuje silnou průmyslovou sadu služeb pro vývoj a implementaci webu a distribuovaných aplikací za využití standardů Java 2 Enterprise Edition (J2EE), včetně Java Beans a Java Server Pages.

EAServer 4.0 také nabízí podporu pro různé klienty a různé komponenty pro prakticky jakýkoli typ aplikace založený na klientu CORBA, XML, HTML, DHTML a ActiveX, PowerBuilder, COM, C a C++. Poskytuje jeden bod pro integraci s heterogenními back--officovými systémy a umožňuje organizacím využít stávajících technologických investic. Kromě toho EAServer 4.0 rozšiřuje podnikatelské aktivity zákazníků na web, kde umožňuje vynikající management bezpečnosti a transakcí a disponuje též rozložením zátěže, překonáním výpadku a vysokou dostupností, což umožňuje zákazníkům podporovat též weby s vysokým provozem.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama