ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
18. říjen 2001 - Aktuality

Společnost Hewlett-Packard již podruhé získala titul systémového integrátora roku

Tisková zpráva

Společnost Hewlett-Packard s.r.o. byla včera večer v rámci 11. ročníku mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex vyhlášena Systémovým integrátorem roku 2001. Toto ocenění se uděluje již třetí rok. Rozhodnutí o vítězi provádí komise, složená z představitelů odborné a zákaznické veřejnosti. Slavnostní vyhlášení vítěze bylo vyvrcholením celoročního programu TOP 10 systémových integrátorů, jehož cílem je poskytovat kvalitní informace o trhu systémové integrace v České republice. V letošním roce o deseti nejlepších systémových integrátorech rozhodlo téměř tisíc odborníků.

Společnost Hewlett-Packard staví v oblasti systémové integrace na mnohaleté tradici. Systémovou integraci vnímá jako podporu dosahování podnikatelských cílů klienta pomocí komplexních řešení, spojujících optimalizaci obchodních procesů s progresivními informačními technologiemi. HP je připravena převzít odpovědnost a rizika spojená s integrací potřebné funkčnosti do informačního systému klienta.

"V systémové integraci je kromě kvalitně navrženého projektu klíčovým faktorem i časové hledisko. Projekt, dokončený po plánovaném termínu, leckdy přestává být pro zákazníka na trhu konkurenční výhodou," uvedl Vladimír Příbramský, ředitel divize HP Consulting.

Pro roli systémového integrátora má společnost HP řadu dobrých předpokladů. Především je globální organizací, disponující rozsáhlou sdílenou bází znalostí a zkušeností, má velký potenciál expertů v oblasti IT, strategického a podnikového poradenství a projektového managementu. Procesy dodávky služeb a komplexních řešení jsou u HP certifikovány normou kvality ISO 9001. Hewlett-Packard nabízí celou řadu vlastních produktů - od hardwarové platformy a počítačových periferií až po síťové komponenty, SW produkty a komplexní řešení. Důsledně používá ověřené a dále rozvíjené metodiky řízení projektů a systémové integrace a komplexní řešení realizuje na základě prověřených referenčních modelů, mimo jiné díky četným strategickým spojenectvím s předními světovými dodavatelskými a poradenskými firmami.

Z více než třiceti přihlášených společností se do první desítky (TOP 10) dostaly společnosti (v abecedním pořadí): APP Czech, Compaq Computers, s.r.o., Deloitte & Touche, Hewlett-Packard, IBM, KPMG Consulting, Logica, PragoData, PVT a SAP ČR, s.r.o.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama