ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
16. říjen 2001 - Aktuality

Společnost Hewlett-Packard na veletrhu INVEX 2001

Tisková zpráva

Společnost Hewlett-Packard s.r.o. se již tradičně účastní veletrhu výpočetní a komunikační techniky Invex. V letošním roce se kromě hlavního stánku (B-37), kde najdete celou škálu produktů určených především pro koncové uživatele, bude prezentovat i na volných plochách. Před pavilonem B uvidíte vozy VW vybavené navigačním systémem na handheldech HP Jornada, před pavilonem A bude po celou dobu Invexu parkovat IA-64 truck, v němž budou vystavena serverová řešení Hewlett-Packard.

V rámci stánku v pavilonu B jsme připravili s určitou nadsázkou porovnání kanceláře a bytu minulosti a budoucnosti. Ze zajímavých novinek zde budou například:

 • HP DVD-Writer dvd 100i - první kombinovaná přepisovací mechanika pracující na technologii DVD a CD-RW.
 • HP Omnibook 6100 - vysoce výkonný, tenký a lehký "manažerský" notebook, který je vybaven jak pro mobilní uživatele (jeho součástí je skutečně integrované řešení LAN), tak například pro tvorbu a provozování multimediálních a náročnějších 3D grafických aplikací.
 • HP Netserver e200 a další produkty z řady HP Netserverů, datových úložišť včetně zálohování a aktivních síťových prvků HP.
 • První multifunkční HP zařízení na trhu v České republice - HP PSC 950, které kombinuje barevnou tiskárnu, kopírku, plochý fax a plochý skener. Umožňuje jednoduchý tisk barevných fotografií, neboť je vybaveno novou funkcí HP Photo Proof Sheet a čtečkami paměťových karet.
 • Tiskárny HP Color inkjet cp1160 a HP Color inkjet cp1700, určené především pro tvorbu profesionálních prezentací a grafických návrhů.
 • Nejdostupnější monochromatická laserová tiskárna HP LaserJet 1000w, multifunkční laserová tiskárna hp LaserJet 1220 a dále kompletní řada laserových tiskáren HP.
 • Nové A3+ grafické tiskárny HP Designjet 10ps/20ps/50ps pro digitální nátisk, nové velkoformátové barevné tiskárny HP Designjet 1050c plus a HP Designjet 1055cm plus, určené pro architekty, inženýry a odborníky v oblastech CAD a GIS, stejně jako nový podavač HP Designjet Multi-Roll Feeder.
 • Nová řada všestranných inkoustových tiskáren HP Deskjet; modely HP Deskjet 960c, HP Deskjet 940c, HP Deskjet 845c a HP Deskjet 656c.
 • Kapesní počítače HP Jornada 565 a 568 - první PDA se softwarem Microsoft Pocket PC 2002 Premium Edition.
 • Digitální fotoaparáty HP Photosmart 318, 612 a 715, fototiskárny HP Photosmart 100, HP Photosmart 1115/1315 - série nových produktů určených pro začínající i pokročilé uživatele.
 • Spotřební materiál, tedy veškerá tisková média a tiskové kazety společnosti Hewlett-Packard, nezbytný pro plné využití možností HP tiskáren a digitálních fotoaparátů.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama