ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. říjen 2001 - Aktuality

KPNQwest poskytne síť ATM firmě F-Secure

Tisková zpráva
KPNQwest, přední evropská společnost v oblasti datových komunikací a hostingových služeb, oznámila uzavření dohody, na jejímž základě dodá vysokokapacitní a vysokorychlostní síť ATM (Asynchronous Transfer Mode) firmě F-Secure, která je předním poskytovatelem řešení pro zabezpečení dat. V rámci dvouletého kontraktu budou propojeny všechny mezinárodní lokality F-Secure na obou stranách Atlantiku a uživatelé počítačových systémů na celém světě budou moci těžit z možnosti okamžitě využít nejnovějších verzí antivirových programů.
Služba ATM umožní vytvořit rozsáhlou firemní datovou páteř, kterou firma
F-Secure využije pro nepřetržitý přenos stěžejních dat v celosvětovém měřítku. Síť je mimořádně zajištěna a zálohována. V případě narušení se datový provoz automaticky přesměrovává bez jakéhokoli negativního vlivu na kvalitu služby.
Služba ATM společnosti KPNQwest je dodávána včetně kompletního monitoringu a řízení typu end-to-end, umožňující nepřetržitě sledovat výkonnost sítě a její využití. Hlavní uzel sítě ATM je připojen na páteřní infrastrukturu skandinávského EuroRingu, jednoho ze 7 segmentů panevropské vysokokapacitní optické sítě společnosti KPNQwest o délce 20 tisíc kilometrů.
"Standardy kvality firmy F-Secure pro interní i externí služby vyžadují spolehlivý a vysokorychlostní přenos dat a je absolutně nutné, aby nám dodavatelé, jako je například KPNQwest, byli schopni dát záruky úrovně služeb, které nás uspokojí," prohlásil Ari Hyppönen, hlavní technologický ředitel firmy F-Secure. "Dodané síťové řešení nám poskytuje špičkovou úroveň spolehlivosti a možnost rozšiřování šířky pásma podle toho, jak porostou potřeby našich zákazníků."
"F-Secure je vedoucím světovým dodavatelem řešení pro bezpečnost dat a jsme hrdí, že si nás vybral jako dodavatele sítě," řekl Heikki Saarinen, výkonný ředitel KPNQwest Finland. "Bezpečnost a rozšiřitelnost společně s globálním dosahem jsou klíčové pro oslovení náročných zákazníků a rozhodnutí F-Secure je důkazem, že v této oblasti patříme k vedoucím hráčům na trhu."
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama