ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. červen 2001 - Aktuality

Společnost Hewlett-Packard s.r.o. oslavila10 úspěšných let na českém trhu

Tisková zpráva

Společnost Hewlett-Packard s.r.o. 31. května 2001 oslavila 10 let úspěšného působení na českém trhu. Mottem slavnostního večera bylo "spojení minulosti s budoucností" - propojení úspěšného desetiletí s budoucností reprezentovanou digitální fotografií. Součástí oslav totiž byla vernisáž výstavy fotografií slavných českých fotografů Viléma Kroppa a Oldřicha Karáska; část exponátů představovaly digitální snímky pořízené fotoaparáty HP, druhou část expozice tvořily zvětšeniny starších snímků těchto fotografů, vytištěné na velkoformátových tiskárnách HP.

Ačkoli značka HP je na českém trhu zastoupena již téměř 30 let, společnost Hewlett-Packard s.r.o. byla založena 1. 5. 2001. Rozvoj společnosti dokumentují i následující údaje: firma začínala s cca 20 zaměstnanci, nyní pro ni pracuje téměř 300 lidí; v roce 1992 vykázala obrat 1,044 mld. Kč, za rok 2000 to bylo 5,572 mld. Kč (započítáme-li spotřební materiál, ještě o 1,4 mld. Kč více). Kromě finančního vyjádření lze úspěšnost společnosti dokumentovat i řadou ocenění, které získala: v loňském roce to bylo například ocenění Systémový integrátor roku, generální ředitel společnosti PhDr. Pavel Kalášek se stal managerem roku v oblasti IT, společnost byla vyhodnocena jako nejobdivovanější z oblasti IT a zvítězila v žebříčku Czech Top 100 IT firem.

Hewlett-Packard s.r.o. se jako firma působící na českém trhu také snaží být "dobrým občanem". Kromě toho, že jako vůbec první IT společnost u nás získala "zelené" ISO 14001, každoročně věnuje miliony korun na filantropické projekty - v loňském roce šlo například o vybavení škol a neziskových organizací výpočetní technikou v hodnotě 6 mil. Kč a další drobnější akce.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama