ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
19. březen 2001 - Aktuality

Sybase uvádí Enterprise Portal 2.0

Tisková zpráva

Společnost Sybase, Inc., oznámila uvedení svého produktu Sybase Enterprise Portal 2.0 (EP), rozsáhlého portálového prostředí, které odpovídá rozvíjejícím se požadavkům globálních firem a jejich představám o maximalizaci IT-aktiva, rozšíření podniku o obchodní partnery a rozšíření dosahu e-byznysu na mobilní uživatele znalostí. Nová verze EP rozšiřuje integraci za zdi firmy a zahrnuje obchodní partnery, tržiště a burzy a mobilní uživatele pro personalizovaný přístup k portálovým informacím, aplikacím a službám kdykoli a odkudkoli.

Sybase EP 2.0 je navržen tak, aby pomáhal organizacím urychlit návratnost jejich investice zlepšením efektivity a produktivity prostřednictvím skutečné infrastruktury e-byznysu, kterou společnosti doplní v okamžiku, jakmile to budou potřebovat. Doplňky pro připojení mobilních a bezdrátových zařízení na portál a integrace elektronických tržišť B2B a obchodních partnerů doplňují základní infrastrukturu e-byznysu a portálové služby poskytované EP. Tyto nové funkce umožňují uživatelům bezprostřední přístup k informacím a aplikacím, které potřebují a automatizují transakce a procesy, jež byly dosud vykonávány manuálně.

"V souvislosti s tím, jak se požadavky na firemní portály stávaly komplexnějšími a propracovanějšími, se požadavky na výkonný, flexibilní management dat a integrace platforem staly důležitější," vysvětluje David Yockelson, viceprezident a ředitel META Group. "Portálové systémy, jako je tento od firmy Sybase, které mohou doplnit škálovatelný přístup k širokému spektru aplikací a informačních zdrojů při zachování kontextové relevance pro uživatele, budou v dlouhodobém měřítku vítězné."

Analytici předpokládají, že celopodnikový portálový trh dosáhne do roku 2003 hodnoty 2 miliard dolarů. Doplněním přístupu k portálu pro uživatele mobilních a bezdrátových zařízení a integrace B2B společnost Sybase odpovídá na poptávku na trhu na portálové řešení další generace, které rozšíří dosah firmy za tradiční firemní hranice, aby došlo k urychlení procesů a snížení cen e-byznysu.

"Sybase EP mi umožňuje velmi rychle a cenově efektivně odemknout rozsáhlé informační sklady dostupné armádě," říká dr. George Raymond, jr., ředitel strategického provozu softwarového inženýrského centra americké armády ve Fort Belvoir. "Po zahrnutí doplňku B2B v produktu Sybase EP a doplněním funkcí pro mobilní a bezdrátové technologie jsem přesvědčen, že naši vojáci a další pracovníci budou schopni bezpečně přistupovat ke stěžejním, aktuálním informacím a efektivně ukládat zprávy prostřednictvím mobilních zařízení."

Sybase EP 2.0 rozšiřuje dosah e-byznysu i na mobilní uživatele

Firmy dnes čelí změnám, které spočívají v poskytnutí informací, které potřebují, aby byly co nejefektivnější a nejproduktivnější. Jako odpověď na tuto potřebu poskytuje přední mobilní a bezdrátová technologie firmy Sybase komplexní integraci firemního portálu na přenosná zařízení, jako jsou osobní digitální asistenti (PDA) nebo mobilní telefony. Technologie vždy poskytuje dostupný přístup k firemním datům a aplikacím, což umožňuje mobilním pracovníkům, aby byli stejně produktivní při práci online i offline. Kromě toho poskytují mobilní doplňky pro EP bezdrátové předávání zpráv a možnosti prohlížení Internetu na rozšíření možností e-byznysu.

Kromě přenosu firemních aplikací na mobilní zařízení uživatelů mohou firmy využívající Sybase EP používat mobilní funkce EP 2.0 na zasílání položek akcí, upozornění nebo notifikací na mobilní zařízení zaměstnanců, partnerů a zákazníků, a dosahovat tak lepšího managementu projektů a zlepšení vztahů se zákazníky.

Sybase EP 2.0 rozšiřuje e-byznys na obchodní partnery

Doplňky business-to-business dostupné v Sybase EP 2.0 umožňují zákazníkům automatizovat obchodní procesy s obchodními partnery a plně se účastnit stále narůstajícího počtu elektronických tržišť a burz. Tyto možnosti pomáhají firmám dosahovat finančních úspor zajišťovaných těmito tržišti tak, že automatizují transakce mezi podnikem a více tržišti nebo obchodními partnery. Kromě toho mohou obchodní partneři automatizovat přístup k firemním informačním systémům (ERP) nebo dalším sdíleným informacím a aplikacím.

Doplňky B2B nabízené s produktem Sybase EP 2.0 umožňují partnerům s rozdílnými technologiemi integrovat systémy bez nutnosti vyčlenění dalších pracovníků nebo navýšení nákladů.

Sybase EP 2.0 rozšiřuje dosah elektronického podnikání

Portálové služby nabízené s EP 2.0 poskytují personalizovaný přístup k informacím a aplikacím umístěným v celém podniku v jednoduchém prostředí. Portálové služby také zahrnují propracované funkce, jako jsou automatická konverze měn a překlad jazyků, aby byla zajištěna plná automatická funkčnost ve vícejazyčném prostředí. Zákazníci mohou mít přínos z těchto funkcí díky možnostem lepšího managementu a personalizovaného přístupu v globálním prostředí, což firmám umožňuje zhodnotit prostředky vložené do současné technologie a rozšířit využití aplikací na rozšíření obchodního potenciálu a pro přidání nových zdrojů tržeb nebo k zajištění větší spokojenosti zákazníků.

"Když jsme se rozhodli implementovat řešení pro e-byznys na zefektivnění našich obchodních procesů, potřebovali jsme takovou technologii, která by integrovala stovky systémů a poskytla bezpečný a personalizovaný pohled pro naše zákazníky, partnery a zaměstnance," říká Mortne Hjalland, manažer IT-oddělení mediálního koncernu Aftenposten. "Sybase Enterprise Portal nám umožňuje nabídnout předplatitelům našich novin a inzerentům vynikající službu a otevírá nám nové možnosti pro přidání bezdrátových služeb někdy v budoucnu."

Cena a dostupnost produktu Sybase Enterprise Portal 2.0

Sybase Enterprise Portal se v tuto chvíli již dodává i v České republice. Cena Sybase EP je odvozena od výkonu a typu počítače, a začíná na 150 dolarech za megahertz v případě pracovních systémů a končí u 225 dolarů za megahertz v případě celofiremních systémů. Další doplňky pro podporu mobilních zařízení, integraci B2B, propracovaný management obsahu, integraci se sálovými počítači, replikaci dat a integraci s krabicovými aplikacemi lze zakoupit samostatně.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama