ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
19. březen 2001 - Aktuality

Společnosti Sybase a IBM spojily své síly

Tisková zpráva

Společnosti Sybase ČR, s. r. o., a IBM ČR v současné době nabízejí velice atraktivní řešení pro e-byznys. Společná nabídka zahrnuje dodávku databázových podnikových serverů Adaptive Server Enterprise 12.0 spolu s unixovými servery IBM RS/6000. Tato vzájemná spolupráce bude za zvýhodněných podmínek pokračovat až do konce dubna 2001.

"Díky spojení kvalitních a výkonných produktů Sybase Adaptive Server Enterprise 12.0 a serverové platformy IBM RS/6000 získají zákazníci spolehlivý a vyspělý nástroj pro bezproblémovou realizaci svého e-byznysu," říká Martin Papež, strategický ředitel společnosti Sybase ČR. "Unixové servery IBM jsou v současné době považovány za technologickou špičku serverového trhu. Díky kvalitnímu spojení s produkty společnosti Sybase, které je touto nabídkou prezentováno, věříme, že se nám společně podaří oslovit širší spektrum trhu," uvedl Petr Havlík, System Sales Manager IBM ČR.

Sybase Adaptive Server Enterprise je podnikový databázový server charakteristický vysokou dostupností, produktivitou, širokou podporou internetových standardů a rozsáhlými schopnostmi integrace různých systémů. Jedná se o klíčový produkt pro současné aplikace e-byznysu a podnikové informační portály.

V rámci nabídky e-bingo 399 získají zákazníci pokročilou serverovou platformu IBM založenou na RISC-procesorech s unixovým systémem AIX a databázovým systémem Sybase ASE 12. Výkonnější sada e-bingo 999 spojuje výhody všech komponentů do jednoho ideálního celku. Pro větší propustnost systému obsahuje dva základní výkonné bloky: aplikační server RS/6000 model B50 a IBM eServer pSeries 640 s databází Sybase Adaptive Server Enterprise 12.0. Tato výkonnější varianta snadno obslouží vysoký počet databázových operací a zaručuje také velice rychlou odezvu na požadavky klientů.

Specifikace:

E-bingo 399

  • Sybase Adaptive Server Enterprise - databázový server zajišťující nepřetržitou dostupnost systému s nejvyšším standardem bezpečnosti a garantovaným výkonem při jakýchkoli podmínkách.
  • RS/6000 model B50 s architekturou PowerPC, 256 MB RAM, 2x 9,1 GB HDD, SVGA, ethernetová karta 10/100, provedení 19" rack.
  • AIX verze 4.3.3 - unixový operační systém IBM výjimečný svou snadnou správou, jednoduchou obsluhou a vysokou bezpečností.
  • Cena: 399 000 Kč bez DPH.

E-bingo 999

  • Sybase Adaptive Server Enterprise - databázový server zajišťující nepřetržitou dostupnost systému s nejvyšším standardem bezpečnosti a garantovaným výkonem za všech okolností.
  • RS/6000 model B50 s architekturou PowerPC, 256 MB RAM, 2x 9,1 GB HDD, SVGA, ethernetová karta 10/100, provedení 19" rack.
  • IBM eServer pSeries 640 s architekturou Power3-II, 256, MB RAM, 2x 9,1 GB HDD, SVGA, 2x ethernetová karta 10/100, provedení 19" rack.
  • AIX verze 4.3.3 - unixový operační systém IBM výjimečný svou snadnou správou, jednoduchou obsluhou a vysokou bezpečností.
  • Cena: 999 000 Kč bez DPH.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama