ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
2. březen 2001 - Aktuality

Společnost Sybase pomáhá analyzovat profitabilitu zákazníků

Tisková zpráva

Společnost Sybase, Inc., oznámila dostupnost produktu Industry Warehouse Studio (IWS), verze 3.2, který umožňuje firmám z oblasti telekomunikací a majetkového a úrazového pojištění analyzovat profitabilitu podle jejich zákazníků, prodejních kanálů, produktů, organizace a geografických oblastí.

IWS je řešení umožňující rychlý start návrhu, vývoje a implementace aplikací Business Intelligence. Verze 3.2 rozšiřuje možnosti analýzy obchodní výkonnosti na majetkové a úrazové pojištění a do oblasti telekomunikačního sektoru, zatímco nadále poskytuje unikátní základnu pro integraci analýz CRM pro všechna průmyslová odvětví.

"Plánované uvedení IWS kompletní verze 3.2 rozšíří podporu integrovaných analýz profitability i na další odvětví," poznamenává Bob McCarthy, ředitel produktového managementu IWS. "Tato verze IWS je dalším důkazem závazku firmy Sybase rozšiřovat a prohlubovat obchodní hodnotu IWS v oblasti Business Intelligence."

Kromě rozšíření možností analýzy profitability je verze 3.2 integrována s produktem Sybase Adaptive Server IQ-Multiplex, relační databází pro datové sklady. Verze 3.2 také obsahuje novou funkci MetaData Manager, která rozšiřuje podporu multidimenzionálních datových struktur, vývoj multidimenzionálních pohledů Info Cubes, které lze vytvářet dynamicky pro celou požadovanou oblast nebo pro vybrané informace. Kromě podpory exportů metadat byla doplněna též podpora analytických nástrojů Business Objects 5.x, Cognos 6.x a MicroStrategy 7.x.

Eric Miles, viceprezident a generální ředitel divize Sybase Business Intelligence, dodává: "Industry Warehouse Studio snižuje čas potřebný na zahájení analýz zákaznických dat snížením doby implementace analytického řešení CRM. Implementace rovněž vyžaduje méně technických zdrojů."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama