ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
1. březen 2001 - Aktuality

Nové knížky z Computer Pressu (Bulletin č. 8)

Brněnské vydavatelství odborné literatury Computer Press přináší opět přehled novinek, které přicházejí na pulty knihkupectví. Tentokrát jsou to tři knížky: první pojednává o crackingu a obraně proti němu, druhá zaujme všechny plátce daní z příjmu fyzických osob a ve třetí se můžete naučit jak úspěšně prezentovat a přesvědčit. Kromě klasických obchodů lze všechny tituly získat i objednáním ve virtuálním obchodním domě Vltava.

CRACKING a jak se proti němu bránit

Pavol Červeň, stran 220, cena 243 Kč/ 349 Sk, ISBN 80-7226-369-2, edice Programování, kód K0383

Čím důmyslnější je ochrana programu proti nežádoucímu šíření, tím hůře ji lze zdolat; každou ochranu však lze nějak obejít. V souboji programátor-cracker mají zatím navrch jasně ti druzí - především proto, že většina programátorů a softwarových firem si neuvědomuje, jaké je odhodlání a prostředky jiných programátorů odhalit různé klíče, obelstít kontroly originálního CD, časová a jiná omezení placeného softwaru. Kniha názorně demonstruje metody, jak chránit vytvářený software proti "cracknutí", ukazuje slabá místa programů i zdánlivě dobře zajištěných a předkládá konkrétní návody na jejich zabezpečení. Na CD je množství ochranných, kódovacích a ladicích programů. "Povinné čtení" pro každého, kdo vyvíjí software ke komerčním účelům.

Knížku si můžete koupit zde.

Daň z příjmů fyzických osob

Petr Buchníček, Jiří Klíma, stran 96, cena 89 Kč/ 128 Sk, ISBN 80-7226-314-5, edice Daně a účetnictví, kód KE0034

Od 1. 1. 2001 začala platit novela zákona o daních z příjmů, kterou schválil Parlament České republiky. Jedná se o velmi významné změny zákona o účetnictví, zákona o správě daní a poplatků, zákona o rezervách a navazující na obchodní zákoník. Publikace, kterou máte v ruce, obsahuje zákon o daních z příjmů fyzických osob v novelizovaném znění. Jednotlivé odstavce a paragrafy jsou opatřeny komentářem, který upozorňuje čtenáře na problematická ustanovení zákona v podobě, kterou se budou fyzické osoby řídit od 1. 1. 2001. Kniha je určena nejen odborné veřejnosti, ale doporučujeme ji i jako praktického rádce pro všechny poplatníky.

Knížku si můžete koupit zde.

Jak úspěšně prezentovat a přesvědčit

Andrew Bradbury, stran 142, cena 137 Kč/ 197 Sk, ISBN 80-7226-424-9, edice Rozvoj osobnosti, kód KE0043

Příručka vás seznámí se všemi důležitými body, které byste neměli opomenout, chcete-li kvalitně prezentovat: jak si látku připravit a časově rozčlenit, na které body klást důraz a které potlačit, co dělat, když máte strach, jak se při prezentaci chovat a vypadat, jak poznat "své" publikum a jak s ním jednat, jaké použít vizuální pomůcky, jak si posluchače rozsadit, jaké očekávat typy dotazů, jak na ně odpovídat a s řadou dalších informací.

Knížku si můžete koupit zde.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama