ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
22. únor 2001 - Aktuality

Sybase nabízí systém e-procurementu pro státní správu

Tisková zpráva

Společnost Sybase, Inc., realizovala v rámci rozsáhlého projektu ve spolupráci s firmami BroadVision a Verity propracovaný systém elektronického podnikání pro divizi federální zásobovací služby (FSS) amerického úřadu všeobecných administrativních služeb (GSA). Cílem tohoto řešení bylo maximálně automatizovat proces objednávek a nákupu drobného zboží prostřednictvím nabídkového tržiště dostupného na Internetu, kde je zajištěn nejen veřejný závazek, platební styk a rychlé vyhledávání nejlepších dodavatelských podmínek, ale také možnost celý proces řídit a kontrolovat. Toto široce využitelné řešení je v současné době dostupné rovněž prostřednictvím tuzemské pobočky společnosti Sybase v České republice.

"Sybase je dnes světovou jedničkou v portálových řešeních podobného druhu, takže není divu, že pro tento rozsáhlý projekt byla využita platforma Sybase RDBMS," prohlásil Martin Papež, ředitel pro strategické aliance společnosti Sybase ČR. "Technologie Sybase navíc umožňují plně integrovat celou řadu podpůrných systémů a databází."

Vládní divize FSS pomáhá institucím Spojených států po celém světě získávat dodávky nábytku, výpočetní techniky, nástrojů a dalšího vybavení. Jedním z prostředků je právě zásobovací webový server s názvem GSAAdvantage.gov (dále jen Advantage). Server poskytuje pro zhruba 80 000 až 100 000 registrovaných vládních odběratelů přístup k více než jednomu milionu položek od dvou tisíc dodavatelů.

Objem ročních tržeb realizovaných prostřednictvím webu Advantage je odhadován na více než 100 milionů dolarů. To z něj podle Roberta Bretona, staršího ředitele divize podnikových řešení společnosti Sybase, činí z finančního hlediska jeden z nejvýznamnějších serverů na světě.

Při návrhu celého rozsáhlého projektu využila firma CTA produkty BroadVision na dodávky personalizované interaktivní webové infrastruktury s vyhledávací technologií Verity a produktem Sybase Enterprise Portal, které umožňují GSA integraci s podpůrnými systémy a dalšími divizemi GSA. Vzhledem k množství různorodých uživatelských skupin se kladl velký důraz na co nejvyšší míru upravitelnosti a personalizace.

"Jednou z unikátních záležitostí na webu Advantage je šíře klientů a rozsah produktů, které zde jsou uvedeny," dodal Mark Phillips, výkonný viceprezident firmy CTA zodpovědný za nabídku elektronických zásobovacích řešení CTA do oblasti veřejné správy. "Nevím, zda někde na světě existuje obdobné tržiště, které může nabídnout více druhů produktů a služeb, z čehož by plynul i tak velký počet rozličných uživatelů."

"Řešení podobného rozsahu je nyní dostupné i prostřednictvím tuzemské pobočky pro všechny vážné zájemce v České republice," poznamenal Martin Papež ze společnosti Sybase ČR.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama