ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
21. únor 2001 - Aktuality

Nové knížky z Computer Pressu (Bulletin č. 7)

Týden přinesl tři nové knížky z vydavatelství Computer Press. Tentokrát si na své přijdou manažeři, kteří se mohou poučit o tom, jak ovlivňovat druhé, dále administrátoři Windows 2000, kterým jistě přijde vhod kapesní rádce a nakonec všichni zájemci o Linux, na které čeká kompletní distribuce české verze RedHat 7.0. Kromě "kamenných" obchodů najdete veškerou literaturu v nabídce Vltava.cz.

Manažerské dovednosti - jak ovlivňovat druhé

Andrew Bradbury, stran 128, cena 137 Kč/ 197 Sk, ISBN 80-7226-380-3, edice Rozvoj osobnosti, kód KE0047

Kniha vám pomůže vybudovat a rozvinout ty základní dovednosti, které právě k této činnosti potřebujete. Naučíte se jak co nejlépe definovat, o co vám jde, a jak tyto informace předávat dál, jak pracovat s emocemi, a to vlastními i vašich obchodních protějšků, jak to dělat, aby fakta dávala smysl a směr, jak se vyhnout odporu a přesto dosáhnout svého, jak využívat tzv. preferenčních způsobů myšlení. Dozvíte se i řadu rad a tipů, které můžete využít konkrétně při poradách, prodeji, obchodních jednáních, prezentacích ad.

Knížku si můžete objednat zde.

Microsoft Windows 2000, Kapesní rádce administrátora

Bohdan Cafourek, stran 354, cena 327 Kč/ 469 Sk, ISBN 80-7226-405-2, edice Operační systémy, kód K0368

Příruční průvodce v kapesním formátu nejlépe poslouží již částečně zaškoleným správcům sítí s Windows 2000 Server nebo Professional, kteří ocení přesnou, přehlednou a k věci hovořící oporu při všech každodenních operacích, nejčastějších potížích a nejasnostech. Kromě nezbytného osvětlení každého tématu je příručka naplněna praktickými postupy a nabita užitečnými tipy a upozorněními zkušeného správce, lektora a autora v jedné osobě.

Knížku si můžete objednat zde.

Linux RedHat 7.0 CZ, Kompletní distribuce a Instalační příručka

stran 48, cena 198 Kč, 285 Sk, ISBN 80-7226-425-7, edice Operační systémy, kód K0509, obsahuje 2 ks CD

Nejoblíbenější česká distribuce operačního systému Linux od Českého sdružení uživatelů Linuxu (CZLUG). Na dvou CD najdete stovky aplikací pro podnikové servery i domácí využití, mj. databázové SQL servery PostgreSQL i MySQL, grafický editor Gimp, sázecí systém TeX, WWW-server Apache, proxy-cache Squid, textový editor Emacs, program Samba pro sdílení souborů v sítích Microsoft a několik her. Součástí jsou grafická prostředí Gnome a KDE, silná podpora šifrování, základních zařízení USB a připojení skenerů. Mezi nejdůležitější novinky patří XFree86 4.0.1 doplněné o X-servery verze 3.3.6, knihovny Glibc 2.2, nejnovější kompilátor GCC 2.96, podpora autentizace pomocí LDAP, vylepšený RP3 pro telefonické připojení k Internetu nebo kancelářský balík StarOffice 5.2 s podporou češtiny. Na vyzkoušení pak beta-verze Mozilly, KDE 2.0 a KOffice, Netscape 6 či jaderného WWW-serveru TUX.

Linux RedHat 7.0 CZ si můžete objednat zde.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama