ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
16. únor 2001 - Aktuality

Sybase uvolnila beta-verzi systému nové generace k řízení databází pro e-business

Tisková zpráva

Společnost Sybase, Inc., zpřístupnila v rámci své snahy přiblížit se co nejvíce potřebám zákazníků beta-verzi svého databázového produktu pro e-business, Sybase Adaptive Server Enterprise (ASE). Nejnovější verze tohoto základního systému pro řízení relačních databází (RDBMS - relational database management systém) nabízí špičkovou produktivitu řadu řídicích a bezpečnostních funkcí pro narůstající potřeby elektronického obchodu na podnikové úrovni.

Nová beta-verze podporuje internetovou bezpečnost a adresářové služby, zvyšuje produktivitu vývoje aplikací podporou technologií pro rychlou výstavbu a využívání aplikací pro e-business a zároveň naplňovat požadavky podniků jak na obchodování on-line, tak na tradiční obchodní postupy. Tyto rysy redukují prostoje pro stěžejní internetové a online transakční procesy a navíc zjednodušují používání ASE pro administrátory databází.

Nové vlastnosti zajišťující internetovou bezpečnost a adresářové služby, podpora Unicode a management nestrukturovaných dat jsou vytvořeny tak, aby zajistily bezpečný přenos a ukládání soukromých dat a zároveň z globálního hlediska splňovaly všechny požadavky na řešení pro e-business. Verze 12.5 je charakteristická jak zabezpečením SSL (Secure Socket Layer), tak bezpečností na úrovni řádků.

Rozšíření produktivity pro elektronický obchod umožňuje vývojářům rychle integrovat aplikace založené na XML s databázemi a zároveň dovolují javovým vývojářům rychle vytvářet obchodní pravidla a komponenty Enterprise Java Beans v databázích. Sybase ASE 12.5 je prvním systémem pro řízení relační databáze, který zahrnuje XQL query facility obsahující vyhledávací stroj prohledávající dokumenty XML umístěné v databázi, uložené v souborech, nebo dokonce vzdálené na webových serverech. Další inovované rysy a schopnosti jako například vysoká dostupnost nebo špičkový výkon pomáhají snížení nákladů a posilují pozici produktu Sybase Adaptive Server Enterprise jako předního systému pro řízení relační databáze na úrovni podniků pro jakékoli využití v oblasti elektronického obchodu.

Beta verze produktu ASE 12.5 je v současné době dostupná pro několik platforem včetně Linuxu a může být stažena z webu Sybase na adrese: http://www.sybase.com/products/databaseservers/ase/.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama