ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
6. únor 2001 - Aktuality

Mikrovlnná trouba s přístupem na Internet?

Jihokorejská společnost LG Electronics, která v loňském roce přišla s ledničkou a pračkou, jež bylo možné připojit k Internetu, přináší letos další novinku: mikrovlnnou troubu s přístupem k Internetu. Mikrovlnka obsahující modem a dotykový LCD displej byla poprvé představena počátkem ledna na Houseware Show v Chicagu. Společnost ale zatím neoznámila od kdy bude internetová trouba v prodeji a neuvedla ani žádné podrobnosti týkající se její ceny.

Kromě surfování po Internetu lze pochopitelně mikrovlnnou troubu využít i k tomu, k čemu sloužily donedávna její předchůdkyně - tedy k přípravě pokrmů. Domácí kuchařinky (a kuchaři) si díky konektivitě budou moci na světové síti vyhledávat recepty a stahovat informace týkající se vaření v mikrovlnce jako je například doporučená doba přípravy a nastavení výkonu trouby. Funkce jsou podobné jako v případě automatické pračky s konektivitou, která na Internetu vyhledávala informace o doporučených pracích programech podle materiálu prádla, jež chtěl uživatel vyprat, a stahovala si z internetové databáze nové prací programy (mimochodem: jednou jsem ztroskotal při praní hadru na zem... ...docela by mě zajímalo, jaký program by mi internetová pračka na podobný materiál doporučila :o) ).

LG Electronics bude své výrobky nabízet v klasických obchodech a v blízké době se plánuje také prodej přes Internet. Nezbývá než doufat, že si například vaše automatická pračka na základě vlastního rozhodnutí neobjedná bez vašeho souhlasu ještě zbývající dvě kamarádky, tedy mikrovlnku a ledničku, které pochopitelně zaplatí online převodem z vašeho účtu... :o).

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama