ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
24. leden 2001 - Aktuality

Carambole investovala již 6 miliónů Kč do českého Internetu

Tisková zpráva

Po třech měsících úspěšného působení na českém doménovém trhu si švédská internetová společnost Carambole začíná budovat přední pozici i na poli webhostingu. Od 1.12.2000 kdy společnost představila české veřejnosti své nové produkty činí okolo 40% všech nových zákazníků právě webhostingoví klienti.

Carambole začala nový rok "upgradováním" a přestěhováním svého technického zázemí do nových lokalit, nabízející tak nekonkurenční bezpečnost a stabilitu provozu u nabízených služeb. Uznání, které se společnosti dostalo od americké Network Solutions (zodpovědné za přidělování domén .com, .org, a .net) na podzim minulého roku, kde Carambole byla vyhlášena nejvhodnějším dodavatelem webhostingu a domén pro malé a střední společnosti (SME's), se tak stává důkazem, že webhostingový zákazník společnosti Carambole je skutečně ve správných rukou.

Další novinkou do nového roku je pak registrace domén .cz, .com, .net a .org zdarma při objednání některého z nabízených webhostingových řešení. To znamená že, společně s již se zaběhnutým programem pro podporu internetové prezence svých zákazníků, kde Carambole nabízí 30 000 volných impresí, nový klient obdrží služby a produkty v hodnotě 8000 Kč.

Příjemnou skutečností se také stává, že Carambole svým působením na českém internetovém trhu, oživila aktivity i ostatních dodavatelů domén a webhostingu. Carambole byla např. první nabízející volné imprese svým zákazníkům, následována brzy jedním ze svých konkurentů - Czechia.cz. Jinou inovací, kterou tato společnost obohatila český doménový trh, je její generátor volných jmen, který se také dočkal několika následovníků. Ne tedy jenom svými rozsáhlými investicemi do internetové reklamy (6 mil. Kč během podzimu 2000), ale i technickými inovacemi přispívá Carambole do rozvoje Internetu v České republice a tak i ke spokojenosti konečného zákazníka.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama