ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
11. leden 2001 - Aktuality

Mobil Media a.s. kupuje Mobil server, s.r.o

Tisková zpráva

Společnost Mobil Media a.s. uzavřela kupní smlouvu se společností Mobil server, s.r.o, čímž převzala všechny aktivity a závazky této společnosti ke dni 31.12.2000. Společnost Mobil Media se tak stává majitelem a vydavatelem serverů Mobil.cz, BonusWeb.cz, Jarmark.cz, Pandora.cz a dalších serverů, jež dříve provozovala společnost Mobil server, s.r.o.

Předseda představenstva Mobil Media a.s. Pavel Bořkovec k tomu říká: "Statut akciové společnosti nám umožní pružněji reagovat na podmínky internetového trhu. Právě změna na akciovou společnost je jedním ze základních předpokladů pro vstup strategického partnera, který bychom rádi vyřešili do konce letošního roku."

Mobil Media a.s. se tak stává vedoucím českým poskytovatelem technického zpravodajství v síti Internet. Server Mobil.cz je nejnavštěvovanějším českým technickým zpravodajským serverem a BonusWeb.cz je největší český herní portál. Rodinu serverů doplňují služby související s mobilní komunikací a s počítačovou zábavou, ale také diskuzní e-mailový server Pandora.cz a rozsáhlý on-line inzertní server použitého zboží Jarmark.cz. Kromě toho se Mobil Media a.s. také stává dodavatelem publikační platformy Genesis 2, kterou již na Internetu používají desítky firem a projektů pro své servery.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama