ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
9. leden 2001 - Aktuality

Poprvé v roce 2001

Vážení čtenáři,

po téměř dvacetidenní pauze se opět rozjíždí náš zpravodajský server. Do letošního roku jsme si stanovili několik základních cílů, které se budeme snažit naplnit. Podívejme se alespoň na některé:

  • Zajištění pravidelnosti vycházení. V uplynulých měsících byla 1. PC Revue! dvakrát pozastavena, což pochopitelně nepřispívá k celkovému dojmu. V tomto směru chystáme některá opatření, která by měla zajistit nový obsah každý všední den.
  • Přinášení kvalitních informací. Předpokládáme, že i v roce 2001 budeme přinášet zajímavé a především aktuální zprávy z renomovaných zdrojů, naší snahou však bude i co možná největší podíl vlastního obsahu ať se již bude jednat o recenze software, internetových stránek nebo jiných produktů.
  • Řešení kauz a afér. Nechceme se stát bulvárním médiem, nicméně v tomto roce hodláme bez obalu ukazovat na služby, které nefungují a řešit otázky, na které by jednotlivec nenašel odpověď, nebo by jí hledal jen velmi těžko. Stěžejní bude patrně začátek roku, kdy hodláme opět otevřít aféru kolem herního časopisu Score. Během prosince jsme totiž dostali celou řadu nových informací o finančních problémech a podle všeho se dopustilo i porušení některých zákonů. V tuto chvíli je takřka jednoznačné, že časopis Score skončí před soudem a protože šéfredaktor našeho serveru je do připravovaného sporu osobně zaangažován, budeme vás o celé věci velice podrobně informovat.
  • Změna designu. V průběhu tohoto roku plánujeme další změnu designu našich stránek. Předpokládá se, že zůstaneme u žluté barvy, nicméně celý vzhled by měl působit odlehčenějším a profesionálnějším dojmem.
  • Spolupráce. Připravujeme spolupráci jak s ostatními informačními servery, tak i s firmami. Výsledkem by měl být dostatek zajímavých materiálů pro naše čtenáře (pracujeme například na možnosti recenzování hardware v reálném provozu).
I v tomto roce si chceme zachovat čistě nekomerční charakter a hlavní myšlenkou těchto stránek je a bude přinášení zpravodajství, které bude schopné konkurovat zavedeným serverům spadajícím pod křídla renomovaných firem z oblasti IT.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama