ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
29. listopad 2000 - Aktuality

O Internet zdarma od IOLu je zájem

Když se u nás objevila první nabídka připojení k Internetu zdarma, vyvolala velké překvapení. Dnes si již většina českých uživatelů, kteří k připojení používají komutovanou linku, zvykla na to, že za konektivitu se neplatí. Po nabídce VOLny.cz přišly další společnosti - Contactel s RedBoxem a World OnLine. Dlouho se čekalo na to, kdy Internet zadarmo zavede i Internet OnLine, divize Českého Telecomu. Čekání bylo poměrně dlouhé - trvalo až do 1. října tohoto roku - nicméně i přesto, že většinu uživatelů získaly výše jmenovaní poskytovatelé, IOL se svým Quickem zaznamenal u veřejnosti velký ohlas. Během tohoto víkendu se totiž zaregistroval již 100 000 zákazník této služby, což je překvapivě vysoké číslo.

V tiskové zprávě, vydané k této příležitosti, je také zmíněn úspěch portálu Quick.cz, což je společný produkt společnosti M.I.A. a IOLu, nicméně objektivní hodnocení si budeme moci udělat teprve tehdy, až bude tento server figurovat v některém z auditů.

Je vidět, že trh se "zadarmovým" Internetem ještě nebyl dostatečně nasycen a vstup IOLu do této oblasti byl velmi dobrým krokem, který přivítali i samotní uživatelé. Od okamžiku, kdy přišla možnost připojovat se přes Quick totiž výrazně kleslo zatížení ostatních poskytovatelů a s tím vzrostla rychlost připojení.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama