ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
31. říjen 2000 - Aktuality

Nové knížky v Computer Pressu (Bulletin č. 24)

Pomalu se blíží prosinec a s ním nejhezčí svátky celého roku - Vánoce. Pokud neradi sháníte dárky na poslední chvíli a nechcete stát ve frontách, můžete vybrat dárky pro sebe i své blízké z nejnovější nabídky brněnského vydavatelství Computer Press. Nabízené tituly seženete ve všech dobrých obchodech, nebo si je můžete koupit přes Internet na adrese www.vltava.cz.

Elektronické bankovnictví

Jan Kala, Michal Přádka, stran 178, 237 Kč/ 341 Sk, ISBN 80-7226-328-5, edice Praxe manažera, kód K0381

Kniha elektronické bankovnictví vás seznámí se třemi nejužívanějšími elektronickými platebními prostředky - kartami, telefony a počítači. V případě platebních karet se dozvíte, jaké typy i systémy na dnešním trhu existují, kapitola telefonní bankovnictví vás bude informovat především o cestách, kterými může klient s bankou a opačně komunikovat pomocí dnes tolik užívaného a oblíbeného "mobilu". Jsou to populární textové zprávy SMS, ale i tzv. standard GSM SIM Toolkit. Nejpestřejší nabídku naleznete v oddíle o počítačích. Patří sem oblast homebankingu s nabízenými systémy a normami, ale i kapitoly o šifrování a digitálním podpisu, které vám vysvětlí principy a způsoby, jak co nejúčinněji postavit "ochranný šít" a zabezpečit tak vaše konto.

Knížku Elektronické bankovnictví si můžete zakoupit zde.

XML a SOAP Programování serverů BizTalkTM

Brian E. Travis, stran 440 + CD, 495 Kč/ 713 Sk, ISBN 80-7226-303-X, edice Programování, kód K0475

Cílem BizTalk a protokolu SOAP je překlenout tradiční komplikaci elektronického obchodování - nekompatibilitu různých webových systémů. BizTalk totiž nabízí elegantní obálku, v níž se dají elektronické dokumenty posílat po Internetu od odesílatele k jeho obchodnímu partnerovi stejným způsobem, jakým klasická pošta doručuje papírové obálky. Kniha je určena programátorům, kteří se pomocí ní naučí vytvářet především server BizTalk v OmniMark, speciálním jazykem s vestavěnou podporou XML.

Knížku XML a SOAP Programování serverů BizTalkTM si můžete zakoupit zde.

Programujeme v COM a COM+

Dalibor Kačmář, stran 326 + CD, 459 Kč/ 659 Sk, ISBN 80-7226-381-1, edice Programování, kód K0412

Vstupní brána do světa komponentových technologií na platformách operačních systémů firmy Microsoft. Ve svém nabitém obsahu popisuje COM a COM+ od naprostých začátků až po velmi pokročilé technologie, jako jsou transakční zpracování s MTS serverem nebo asynchronní služby na bázi Qeueued Components a MSMQ serveru. Programátory se základními znalostmi jazyka C++ naučí vytvářet jednoduché komponenty, i plné klientské aplikace.

Knížku Programujeme v COM a COM+ si můžete zakoupit zde.

Delphi v kostce

Ray Lischner, stran 560, 489 Kč/ 704 Sk, ISBN 80-7226-361-7, edice Programování, kód K0414

Pohotová referenční příručka nabízí to, co všichni programátoři postrádají: rychle nalezenou správnou syntaxi, vysvětlující ukázku použití kteréhokoli příkazu, s upozorněními na nejčastější problémy a omyly. V tomto směru kompletně pokrývá prakticky vše od tříd a objektů přes systémové konstanty, unity a knihovny, strategie správy paměti, virtuální a dynamické metody až po direktivy kompilátoru nebo programování paralelních procesů.

Knížku Delphi v kostce si můžete zakoupit zde.

Automatizace a automatizační technika I.

Doc. Ing. Branislav Lacko, CSc., Doc. Ing. Ladislav Maixner, CSc., Doc. Ing. Pavel Beneš, CSc., Ing. Ladislav Šmejkal, CSc., stran 108, 95 Kč/ 137 Sk, ISBN 80-7226-246-7, edice Edice strojaře, kód K0329

Soubor středoškolských učebnic pro 1- 4 ročník středních průmyslových škol přesně podle osnov předkládá základy vyučovacího předmětu základy automatizace. Autory jsou zkušení pedagogové a členové Českomoravské společnosti pro automatizaci.

Knížku Automatizace a automatizační technika I. si můžete zakoupit zde.

Vytváříme relační databázové aplikace

Rebecca M. Riordan, stran 294, 379 Kč/ 499 Sk, ISBN 80-7226-360-9, edice Databáze, kód K0393

Dosud chybějící učebnice pro každého, kdo má základní představu o relační databázi a chce zvládnout úspěšný návrh složitějších databázových aplikací. Kniha vysvětluje srozumitelným jazykem pojmy jako normální forma, provádí návrhem databázového schématu, tvorbou tabulek, dotazů až po koncepci uživatelského rozhraní a ošetření chyb. Příklady jsou z produktů Microsoft Access a SQL Server.

Knížku Vytváříme relační databázové aplikace si můžete zakoupit zde.

Jak zvyšovat produktivitu týmu

Jane Smith, stran 120, 127 Kč/ 189 Sk, ISBN 80-7226-359-5, edice Rozvoj osobnosti, kód KE0045

Publikace vás seznámí s hlavními metodami, které dnes fungují, ale ne každý je umí účelně využít. Patří mezi ně především delegování pravomocí, dovednost správně předávat informace, vzdělávání a výchova podřízených stejně jako jejich pozitivní "naladění" a motivace. Naučíte se kdy, jak a proč je dobré pověřit vaše pracovníky zodpovědností za konkrétní úsek či pracovní oblast a jak kontrolovat kvalitu jejich práce. Dále se dozvíte, proč je důležitá kultura na pracovišti a jaké divy může udělat s morálkou a výkonem lidí ve firmě. Procvičíte se, jak prezentovat co nejpřehledněji informace. Vzdělávání pracovníků i jejich víra ve vizi firmy jsou obrovskou mocí a ohromným potenciálem v rukou manažera - kniha vám předá řadu praktických zkušeností jak vyvolat u vašich lidí ten správný zájem a zápal pro věc.

Knížku Jak zvyšovat produktivitu týmu si můžete zakoupit zde.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama