ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. říjen 2000 - Aktuality

Uvidíme se dnes na Invexu?

Dnes brzy ráno vyrážím z Prahy do Brna na Invex. Prakticky všichni, kdo znají technický stav mého vozidla, se shodují na tom, že nemám prakticky žádnou šanci dojet, nicméně já doufám, že se mi to podaří (pokud se mi toto přání splní, budiž to důkazem, že zázraky se dějí). Zavítáte-li také během čtvrtka na brněnské výstaviště, můžeme se zde setkat. Máte-li zájem popovídat si o našem deníku či chcete-li mi sdělit své názory, postřehy nebo nápady, stačí, když mi z naší "mini SMS brány" pošlete krátkou zprávu na mobilní telefon. Nejlépe bude, uvedete-li ve zprávičce číslo na svůj mobil, abych se s vámi mohl spojit a dohodnout si místo a čas schůzky.

Těším se na jistě zajímavá setkání s vámi, čtenáři, neboť jste to právě vy, pro koho je 1. PC Revue! určena a bez koho by celá tato práce neměla pražádný smysl.

PS: A držte mi palce, ať nezůstanu stát někde v půli cesty s dýmajícím automobilem. Jedu sice s kolegou, který by mohl v případě poruchy motoru tlačit nebo táhnout, ale obávám se, že by nemusel zvládnout splnit tento úkol do pátku, kdy Invex končí. :o)

Karel Kilián ml.
šéfredaktor

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama