ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
10. říjen 2000 - Aktuality

Chcete umět pracovat s Windows 2000 Professional? Kupte si knížku!

Známé nakladatelství Kopp se rozhodlo prezentovat svou novou knížku Pracujeme s Windows 2000 Professional prostřednictvím tiskové zprávy, což je jistě chvályhodný a efektivní způsob. Autorem je Martin Kořínek, celá publikace má 264 stránek a přijde na sympatických 139,- Kč. O čem kniha pojednává, pro koho je určena a podrobnosti o autorovi se dozvíte právě ze zmíněné tiskové zprávy:

V knize se seznámíme s operačním systémem Microsoft Windows 2000 Professional.

Publikace je určena nejen těm, kteří s Windows 2000 Professional teprve začínají, ale také těm, kteří na nová Windows přecházejí z předchozích verzí - a to z obou větví - NT Workstation i Windows 9X (95 a 98). Ovšem nesmíme zapomenout ani na ty, kteří pracovali prozatím jen na Windows 3.1 a 3.11.

Ing. Martin Kořínek (*1963) působil přes deset let jako pedagog (Univerzita Pardubice, Obchodní akademie a Gymnázium Pardubice). V současné době pracuje na pozici IT managera ve společnosti Guseppe a vedle nakladatelství Kopp spolupracuje s periodiky Softwarové noviny a Coputerworld. Napsal přes 20 knih a téměř 300 odborných článků a recenzí.

Pokud byste o tuto publikaci měli zájem, můžete si jí objednat přes Internet a jistě jí seženete také v každém dobrém knihkupectví.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama