ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
10. říjen 2000 - Aktuality

Ceny pamětí nadále klesají

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se chystají zvýšit výkon svého počítače přidáním operační paměti. Napříč všem odhadům a předpokladům došlo totiž minulý týden překvapivě k dalšímu poklesu cen těchto komponent. Tento trend je zdůvodňován sníženou poptávkou po paměťových modulech DRAM, díky níž má mnoho prodejců na skladě velké zásoby, které si vytvořili v očekávání zvýšeného zájmu a tím pádem i nedostatku, na kterém by nakonec mohli vydělat patřičným zvyšováním cen. Situace se ale vyvinula zcela opačně, takže pokud nyní chtějí své zboží prodat, nezbývá jim, než jít s cenou dolů.

Je otázkou, kdy cena klesne natolik nízko, aby zájem o tyto komponenty začal opět stoupat. S ním pak samozřejmě v těsném závěsu začnou stoupat i ceny a to možná na mnohem vyšší hladinu, než byly před nynějším poklesem, neboť výrobci i prodejci budou chtít ruku v ruce vyrovnat ztráty způsobené současným poklesem. Nezbývá než doporučit: chcete-li kupovat paměť, bedlivě sledujte cenový vývoj, neboť okamžik, kdy přijde skutečně nejlepší čas k nákupu se možná nezadržitelně blíží.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama