ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
6. říjen 2000 - Aktuality

Invex začíná již v pondělí

Jeden z nejvýznamnějších veletrhů informační techniky Invex začne již toto pondělí a potrvá až do pátku 13. října. První dva dny jsou, jako vždy, určené pro novináře, odborníky a pozvané hosty, od středy se pak po výstavišti může promenádovat každý, kdo má čas a chuť. Celodenní vstupenka přijde na 140,- Kč, permanentka platná od středy do pátku pak na 280,- Kč. Budete-li chtít na památku katalog s CD-ROMem, připravte si navíc ještě 150,- Kč.

Nuda na jubilejním desátém ročníku jistě nebude - kromě nových sekcí jako je E-Zona nebo B2B pavilon (ten bude přístupný pouze od 9. do 11. října) se můžete setkat s více než osmi stovkami vystavovatelů z patnácti zemí, kteří se budou prezentovat na ploše kolem 35000 metrů čtverečních. Proti loňskému roku se jedná o mírný pokles, neboť loni se přihlásilo přes 960 vystavovatelů ze 20 zemí.

Jakou formou budeme o dění na brněnském výstavišti informovat není zatím v tuto chvíli úplně jasné. Pokusíme se zajistit alespoň denní přehled nejdůležitějších událostí a bude-li to možné, přineseme vám informace přímo z centra dění.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama